2017 Yılı Farklı ve Havalı Kısa Saç Modelleri

Paylaş

Kısa saç modellerinin 2017 yılında da popülerliği git gide artıyor, yerli ve yabancı ünlüler de galalarda ve davetlerde birbirinden güzel kısa saç modelleriyle karşımıza çıkıyor.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki her saç modeli her kadına yakışamaz. Bu yüzden saç tipimize, yüz şeklimize ve tarzımıza göre bir kısa saç modeli seçmek daha sonradan pişman olmamak için  önemlidir. Katlı kısa saç modelleri ister çok kısa “pixie” veya küt kesim saç modellerini tercih edin hemen hemen her kadın için uygundur. Eğer ince telli ve düz saçlara sahipseniz saçlarınıza attırdığınız katlar, saçlarınızın çok daha hareketli ve modern görünmesini sağlar. Kalın telli, kıvırcık veya dalgalı saçlara sahipseniz hafif ve uzun katlar saçlarınızı daha kolay şekillendirmenize yardımcı olacaktır.

Gelelim popüler kısa saç trendlerine! Bob kesim saç modelleri ünlüler e dahil olmak üzere oldukça popüler. Uzun bob kesim saç modeli ise stilini değiştirmek isteyen ancak saçlarını çok kısa seçmek isteyenler için ideal seçim olacaktır. Önü kısa arkası uzun saç modelleri ise hala hala pek çok kadının severek kullandığı saç modelleri arasında yerini alıyor.

İşte karşınızda birbirinden modern ve şık kısa saç modelleri! Siz de galerimizdeki saç modellerinden ilham alarak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

1. Kısa Dalgalı Saç Modeli

Kısa Saç Modelleri

2. Katlı Kısa Saç Modeli Bayan

Kısa Saç Modelleri Bayan

3. Kısa Bob Saç Kesim

Kısa Saç Kesimleri

4. Asimetrik Kısa Saç Modeli

Kısa Saç Modelleri Kadın

5. Dalgalı Kısa Saç Modeli

Bayan Kısa Saç Modelleri

6.

Kısa Saç Modelleri-6

7.

Kısa Saç Modelleri-7

8.

Kısa Saç Modelleri-8

9.

Kısa Saç Modelleri-9

10.

Kısa Saç Modelleri-10

11.

Kısa Saç Modelleri-11

12.

Kısa Saç Modelleri-12

13.

Kısa Saç Modelleri-13

14.

Kısa Saç Modelleri-14

15.

Kısa Saç Modelleri-15

16.

Kısa Saç Modelleri-16

17.

Kısa Saç Modelleri-17

18.

Kısa Saç Modelleri-18

19.

Kısa Saç Modelleri-19

20.

Kısa Saç Modelleri-20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir