Okul Tarzı Kıyafet Yaratmak

Paylaş

İyi ya da kötü , hiç kimse kız öğrenim gören üniformalarının popülerliğini göz ardı edemez, belli bir süre masküler belli bir süre kışkırtıcı parçalar ile Scoolgirl tarzını sizde kolaylıkla yaratabilirsiniz. Esasında klasik okul üniformalarının bir takım yönleri epeyce stil meydana geldiğini söyleyebiliriz. Şunlar aralarında kara ve lacivert boyfriend tarzı ceketler ve mini etekler basit parçalar meydana geldiğini görüyoruz. Fakat halen havalar tam ısındı diyemeyiz buna pileli mini etek, düğmeli beyaz gömlek giymek belli bir süre zor olabilir . Benzer sürede görünümünüzü toplam bir klişe benzeri olmada üniversite ve lise tarzlarından esinlenen bir görünüm yakalamak amaçlı bir takım yollar vardır.

Özellikle bir öğrenim gören görünümünden çağdaş bir bayan görünümüne uyumlu görünmesi amaçlı , üniformayı hatırladan bütün kıyafetlerden uzak kaldığınızdan güvenilir olmalısınız. Mesela , beyaz düğmeleri açık bir gömlek, bir blazer, diz boyu çorap ve toprak rengi oxfords ile ekose mini etek giymeyin. Bunun yerine , öbür stil kıyafetleri seçin, kocaman boy kazak ve mini ekose etek ile ince çorap benzeri parçalar seçin. Kocaman boyfrend gömlekler ile de süper okul stilleri yaratabilirsiniz.Diz üstü çorap, diz yüksek glatyatörler; sağlam bir mini etek ile beyaz düğmeli bir gömlek harika olabilir.

Okul Tarzı Kıyafet YaratmakOkul Tarzı Kıyafet Yaratmak Okul Tarzı Kıyafet Yaratmak Okul Tarzı Kıyafet Yaratmak Okul Tarzı Kıyafet Yaratmak Okul Tarzı Kıyafet Yaratmak Okul Tarzı Kıyafet Yaratmak Okul Tarzı Kıyafet Yaratmak Okul Tarzı Kıyafet Yaratmak Okul Tarzı Kıyafet Yaratmak okul-stili-2015-2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir