2016 Yazı İçin Sandalet Modelleri

Paylaş

Biraz pabuç modası üzerine konuşalım mı? 2016 yazı ayakkabı trendleri arasında sıkça karşımıza çıkacak sandaletler modelleri biz kadınların gözdesi oldu bile! Keza gündüz ayrıca gece şıklığında rahatlıkla seçim edebileceğiniz bu sandalet modellerine birlikte göz atalım.

Özgürlük, şık, kuytu, eğlenceli ve seksi sandalet modelleri 2016 yazına damgasını vuruyor!

İşte o modeller…

1- Ilk örneğimiz jurnal şıklığın sembolü… Kahve tonlarında oysa bu şık sandalet kolaylık ve şıklığı bir arada seven kadınların ilk tercihi olacak. Gün içinde bakımlı yol almak bununla beraber pabuç trendlerinden geri kalmak istemiyorsanız böyle bir model seçim edebilirsiniz  🙂

foto 1

2016 Sandalet Modelleri

2- Sırada çarpıcı bir model var! Siyah, bilekten zikzak bağlamalı bu ayakkabı ile tüm dikkatleri ayağınızda toplayabilirsiniz. Seçimi gösterişli tercihlerden yana olan kadınlar için tercih edilebilecek en içten örneklerden biri diyoruz. Sizce 🙂

foto 2

3- Sade şıklıktan yana olan kadınlar için fazla ideal bir örnek daha. Bilhassa deri rengi bu sandaletler bronz teninizle düzen içinde şıklığınızın tamamlayıcı bir parçası olacak J Bakımlı, şık ve sade bu sandalet 2016 kundura trendleri aralarında yıldız parçalardan.

foto 3

4- Ve ast ancak gladyatör sandaletler! Geçen yaza damgasını vuran gladyatör sandalet rüzgarı bu yaz da devam ediyor. Gösterişli sevenler için harika bir seçim. Dahası ‘mini’ kombinlerle olağanüstü bir uyum içinde… Sizce de böylece yok mi?

foto 4

5-  “Önce üçgenin taban olmayan kenarı konforum!” diyenlerdenseniz bu sade, sıcacık, serbest fakat bir böylece da şık model sizin için biçilmiş kaftan J Özellikle gündüz kombinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir parça.

foto 5

6-  Şık, dar, çok bağımsızlık! Bu yaz hepimiz düz sandalet rüzgarına kapılacağız!

foto 6

7-  “Ayrıca rahatımdan keza gösterişimden taviz vermem” diyen kadınlara… Siz de but rahatınız ve şıklığınız aralarında tercih yapmakta zorlanıyor musunuz? O zaman taşlarla bezeli bu zarif, şık ve bakımlı sandaleti tercih edin!

foto 7

8-  Yaz renkleri ile cıvıl cıvıl içinizi açacak sandaletleri yan oysa sona sakladık J Pembeler, morlar, turuncular, maviler, yeşiller.. Renkli elbise, şort ve eteklerinizle bütünleyici bir parça olarak kullanabileceğinizin bu modeldeki sandeletler de 2016 yazında çoğu kez karşımıza çıkacak.

foto 8

Peki ya sizin 2016 sandalet modelleri arasında favoriniz hangisi?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir