ÜNLÜ SANATÇILARIN GÜZELLİK SIRLARI

Paylaş

Hepimizin imrenerek ve kıskanarak baktığı ünlü sanatçıların bu güzelliklerinin sırları acaba ne diye sürekli düşünmüyor musunuz itiraf edelim ki biz sürekli düşünüyoruz. Bu yüzden siz değerli okuyucularımızın da bunu sorular ile meşgul olduğunu düşünüp sizler için bu yazımızı yazmayı uygun gördük. Bu yazımızda dünyada ünlü sanatçıları güzellik sırları nelermiş detaylıca öğreneceksiniz.

Ünlü Sanatçıların Güzellik Sırları

1-Domates İle Bakım

sop

Dünyaca ünlü italyan sanatçı Sophia Loren’ın güzellik sırrı domateste saklı! Ünlü sanatçı domatesleri püre haline getirip, bir kaşık zeytin yağı ve bal ile karışımını tamamlıyor. Bu karışımı yüzünüze sürüp 1 saat beklettikten sonra temizliyor. Bu yöntem ile sizlerde kırışıkların önüne kolaylık ile geçebilirsiniz.

2-Salatalık Maskesi

ARCHIV: Schauspielerin Iris Berben in Koeln waehrend der Verleihung der Goldenen Schallplatten (Foto vom 15.03.06). Die Schauspielerin sieht Parallelen zwischen ihrer Hauptrolle im Film "Afrika, mon amour" und der eigenen Familiengeschichte. "Meine Mutter hat nach zwei gescheiterten Ehen alleine als Frau in einem fremden Land neu angefangen. Selbst meine Ururgrossmutter, eine Adelige, war eher unkonventionell und ist mit ihrem Klavierlehrer durchgebrannt", sagte sie dem Magazin "Focus". (zu ddp-Text)  Foto: Henning Kaiser/ddp

Ünlü sanatçı İris Berben genç kızlığından bu yana annesinden öğrenmiş olduğu maskeyi uyguluyor. Ünlü sanatçı salatalıkları püre haline getiriyor. Bu püreye daha sonra süt ekleyip yüzünde yarım saate yakın bekletip sadece su ile duruluyor. Bu maskeyi her gün yapan sanatçı cildinin güzelliğini de buna borçlu.

3-Patates İle Gelen Bronzluk

chr

Ünlü pop yıldızı Christina Aguilera patates kullanarak bronz kaldığının altını çiziyor! Genç sanatçı her gün cildinde patates dilimleri gezdirerek hem parlaklık hem de sivilcelerin önün geçtiğini ayrıca patates sayesinde doğal bir bronzluk elde ettiğini de belirtiyor.

4-Kuşburnu Detoxu

sjp

Ünlü yıldız Sarah Jessica Parker güzellik sırrını kuşburnuna borçluymuş! Güzel kadın her gün kuşburnu yağı ile masaj yaparak cildini kırışıklardan koruyor. Ayrıca gün içerisinde 4 bardağa yakın kuşburnu çayı içip bunların demlerini gözlerine koyuyor.

5-Süt Tozundan Losyon

cameron

Sexy yıldız Cameron Diaz vücut losyonu olarak süt tozu kullanıyormuş ! Güzel yıldız peeling yerine süt tozu kullanarak bu işlemi yapıyor. Bu sayede cildinin nemini koruduğuna inanıyormuş.

6-Elma Dopingi

bul

Ünlü sanatçı Sandra Bullock ‘un en önemli güzellik sırrı elma ! Ünlü güzel elmayı adeta bir güzellik doktoru olarak tanımlıyor. Günde en az 2 elma yiyen Bullock aynı zamanda yediği elmaların kabuklarını da cildine süriyormuş

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir