İrem Derici Lider Şahin’le ile ilgili ilk defa konuştu

Paylaş

İrem Derici, evvelki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Arkadaşlarıyla beraber bir kafeden çıkarken objektife takılan şarkıcı,Lider Şahin ile yaşadığı sürpriz aşk ile ilgili konuştu. Sevgilisiyle çıktığı yurtdışı tatilinden dönen Derici, “Tatil çok güzel geçti. Kalabalık bir dost grubuyla beraber gezdik. Yorulduk biraz ancak çok eğlendik ”dedi.

Lider Şahin’le birlikteliklerinin herşeyin yolunda bulunduğunu bildiren ünlü şarkıcı, “Maşallah diyelim, çok güzel gidiyor” dedi. Şahin’le dostlarının nasıl aşka dönüştüğünün sorulması üstüne ise Derici, “Olabiliyor bu tür,yaşam bu. İnsanlar birbirlerini tanıdıkça bişiler değişebiliyor” cevabını verdi.

KARŞI TARAFI DARALTINIZ
İrem Derici, Lider Şahin’in ailesinin bu ilişkiyi onay vermediğini iddalarını da cevapladı. Selami Şahin’in temasleri ile ilgili ‘Oğlum evlenmez, yaşamını yaşıyor” yorumunun hatırlatılması üstüne Derici, “Karşı yönü çok daralttınız. Hiç öyle bir vaziyet yok,
her şey güllük gülistanlık. Herkes gayet huzurlu.Bence çok büyütülüp çok abartıldı. İnsanların üzerine bu kadar gitmenin manası yok.Herkesin huzuru ve keyfi yerinde. Selami Bey’le önceden de yaptığımız projeler var ve diğer bir projede de beraber yer alabiliriz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir