Arda Turan’ın Yeni Gözdesi Aslıhan Doğan

Paylaş

Arda Turan’ ın adı uzun zamandır Aslıhan Doğan ile birlikte anılmaya başlandı. Başarılı futbolcu hakkında birçok soru oluşmuştu. Acaba Aslıhan Doğanla aralarında yeni bir ilişki mi başladı sorusunun cevabını merakla beklerken, çiftler sosyal medya hesaplarından birlikte olduklarını duyurmuşlardır. Çiftler sosyal medya hesapları üzerinden aynı anda fotoğraf paylaştılar. Instagramda herkes bu paylaşımdan sonra Sinem Kobal ile bir kıyaslamaya girdi. Sinem mi yoksa Aslı mı rekabeti yorumlarda kendini göstermeye başladı..

aslihan-dogan

Çiftin fotoğraflarına yoğun bir ilgi vardı. Galatasaraylı olduğu bilinen Arda Turan’ ın yeni kız arkadaşı Aslıhan Doğan kendi Instagram hesabından A.D. yazılı Fenerbahçe fotoğrafını paylaştıktan hemen sonra bütün takipçilerin dikkatini çekmiştir ve yorum yağmıştır. Takipçiler de A.D. yazılı Fenerbahçe formasının altına ”“Yenge, artık Arda’yı Fenerbahçe’ye getirirsin” ve ”Yakışmıyor Yenge” gibi yorumlar yazmışlardır. Fazlasıyla ses getiren bu fotoğraf takipçilerin ilgi odağı oldu.

aslihan-dogan-3

Arda Turan, Sinem Kobal’ dan önce de DOĞAN ile birlikteydi ve çiftler Sinem Kobal’ dan sonra da yine birlikte oldular. Şimdilerde ikilinin arasının iyi olduğu söyleniyor. Son zamanların en popüler çifti geçen akşam Galatasaray’ın kaptanı Selçuk İnan’ ın Çırağan Sarayı’ndaki görkemli düğüne el ele katıldılar. Merakla beklenen çift gazetecilere mutluluk pozları verdi. Daha sonra Turan’ ın ailesi aynı yerde görüldü.Turan’ ın annesi,babası ve kardeşi müstakbel gelinleri ile aynı masada görüntülendi.Aslıhan Doğan gece boyunca Turan ailesi ile sohbetteydi. Turan ailesi müstakbel gelinleri ile gece boyunca yakından ilgilendiler. Düğünde çok eğlenen Arda Turan’ da beraberliği için ‘ Her şey yolunda ‘ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir