Ayşen Sezerel Kimdir?

Paylaş

Fox TV ekranlarında yer alan yaz ayları içerisinde sevenleriyle buluşacak olan Hayat Sevince Güzeladlı dizinin fragmanı oldukça dikkat çekti.  İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Kocadere köyünde gerçekleşen çekimler görsel açıdan da oldukça iç açıcı olarak hitap ediyor. Farklı bir konuyu içeren dizinin oyuncuları arasında yer alan Ayşen Sezerel dizide Hatice Soylu karakterini canlandırmaktadır. Ayşen Sezerel kimdir, kaç yılında doğmuştur, burcu nedir, eğitimi nedir, oynadığı oyunlar hangileridir? gibi bir takım soruların cevabını Ayşen Sezerel hayatı ve hakkında biyografisi içerisinde bulabilirsiniz.  Ayrıca diğer tüm dizi oyuncularının bilgilerini sendeyim.net  adresimizi  takip ederek öğrenebilirsiniz.

Ayşen Sezerel hayatı ve hakkında

Ayşen Sezerel; 7 Ağustos 1966 İstanbul doğumludur. İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Ayşen Sezerel 50 yaşında veaslan burcudur.

Ayşen Sezerel’in oynadığı oyunlar;  Hayat Sevince Güzel, Babaların babası (sinema), Ne münasebet, Kaçak Bir Aşk Hikayesi, Annem uyurken, Umutsuz Ev Kadınları, Sahte prenses ve Beşinci Boyut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar