Kadınca Kadınlara Özel Güzellik Bakım Sırları

2013 Antalya Akvaryum Giriş Fiyatları

Konun Eklenme Tarihi : Eylül 15, 2012

2013 Antalya Akvaryum Giriş Fiyatları

antalya akvaryum 2013 Antalya Akvaryum Giriş Fiyatları

30 dönümlük araziye kurulan dev akvaryumun içinde dünyada ender bulunan deniz canlılarından zehirli balıklara kadar pek çok tür yer alıyor. Akvaryumu gezenler 20 binden fazla balık ve su altı canlısını hayranlıkla izliyor.

Antalya Akvaryum, dünyanın en fazla balık çeşidi bulunan akvaryumlarından biri haline getirilecek.

Dev akvaryumda en çok ilgi gören yerlerden biri de KAR ODASI. Maldiv adalarından esinlenerek tasarlanan ve içinde gerçek kar yağan odada iglo köyü ve noel babanın evi de bulunuyor.

antalya akvaryum 5 2013 Antalya Akvaryum Giriş Fiyatları

Antalya Akvaryumu’nda bulunan en dikkat çekici tasarım ise 2. Dünya Savaşı sırasında Akdeniz’de düşürlen İtalyan bombardıman uçağının replikası.

85 milyon TL’ye mal olan Antalya Akvaryumu’nu ziyaret etmenin bedeli ise 45 Euro.

NOT: Muhteşem fırsatlar sağlayan PazzCard ile Antalya Aquarium’u %40’a varan indirimli fiyatlarlagezebilirsiniz.PazzCard’ınızı Antalya Aquarium gişelerinden ve PazzCard noktalarından alabilirsiniz.

PazzCard ile indirimli giriş ücretleri aşağıdadır.

antalya akvaryum pazzcard giris 2013 Antalya Akvaryum Giriş Fiyatları

ANTALYA AKVARYUM ADRESİ:

Antalya Aquarium, Konyaaltı plajının doğu köşesinde, 5M Migros alışveriş merkezi, minicity ve Hillside Su Hotel otel arasında bulunmaktadır.

ANTALYA AKVARYUM WEB SİTESİ: 

 


Bir önceki yazımız olan Bim Aktüel Ürünler Listesi 14 Eylül 2012 başlıklı makalemizde 14 Eylül Aktüel Ürünler, 14 Eylül Ürünleri ve Aktüel hakkında bilgiler verilmektedir.

antalya akvaryum giriş fiyatı 2013ANTALYA AKVARYUM GİRİŞ ÜCRETLERİantalya akvaryum giriş ücretiantalya akvaryum fiyatlarıantalya akvaryum fiyatları 2013

Konuya Mesaj Yazınız