Kızlara Özel Gece Makyajı ve Güzellik Kılavuzu

Paylaş

1. Düzgün nemlendirici uygulamak:

Kuru, kavrulmuş cilt makyaj altında çok iyi bir görünüm yaratmaz. Bunun için esas adım makyaj altına düzgün nemlendirici uygulamaktır. Her sabahleyin cildinize nemlendirici bir krem ve serum kullanmayı ihmalkârlık etmemelisiniz. Bilhassa soğuktan kuruyan burun kenarlarınıza ve siyah noktalarınıza dikkat etmelisiniz. Bu noktalara ekstra nemlendirici kullanarak cildinizin elastikiyetini artırmalısınız. Kiehl Ultra Facial Cream, The Body Shop Alg Matlaştırıcı Nemlendirici Losyon SPF 15 deneyebilirsiniz.

2-Çok artı kapatıcı uygulamak

Cildinize aşırı derece kullandığınız kapatıcı sizin daha da yorgun görünmenize neden olacaktır. Keza çizgiler daha da belirginleşir. Bu görünümü durdurmak için hatasız bir kullanım karşılayan sünger kullanmayı seçim edebilirsiniz.

3. Göz Altı Kapatıcıyı

Yanlış göstermek: Parlak gözler canlı görünümün anahtarıdır. Eğer çok açık ya da çok koyu kapatıcı kullanıyorsanız, sabahın erken saatlerinde dilekçe yapabilirsiniz. Hem ekstra taze görmek için gözlerinizin iç köşesinde beyaz göz farı ya da vurgulayıcı birazcık dokunuş elde edebilirsiniz.

4- Koyu Dudak Kalemi:

Dudak kalemi kullanmanın bir numaralı kuralı dudak renginizden bir ton koyu dudak kalemi kullanmanızdır. Bu beti benzi kaçmış ve cansız görünen ağız kısmınıza vurgulama sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir