Dudaklarınız Daha Dolgun Görünsün

Paylaş

Bayanlar özellikle dudaklarının daha dolgun görünmesini isterler. Dudakların dolgun görünmesi için çeşitli yöntemler vardır, estetik ameliyatlar ile dudaklara silikon yerleştirilmesi veya botox işlemi ile dudak dolgunlaştırma işlemleri yer alıyor.

Son yıllarda kozmetik firmalarının ürettiği bazı rujlar herhangi bir estetik operasyona gerek kalmadan dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlıyor. Bu yazımızda sizler için çeşitli markaların ürettiği dudaklarınızı dolgun gösteren rujları tanıtacağız.

Pastel Lipstick

Pastel firmasının ürettiği lipstick ruj hem kırmızının çekiciliğini gözler önüne seriyor hem de dudaklarınızın olduğundan iki kat daha dolgun görünmesini sağlıyor.

Max Factor Colour Collections Lipstick

Max Factor’un piyasaya sürdüğü ruj serisi dudaklarınızın dolgun görünmesinin yanı sıra parlaklığı ilede göz kamaştırıyor.

Shıseıdo Perfect Rouge

Bu ruj dudaklarınızın dolgun görünmesinin yanı sıra kalıcılığının uzun sürmesi ile de oldukça çok kullanılan ürünler arasında yer alıyor.

Shıseıdo Perfect Rouge

Ruj kullanımında genellikle açık renkleri tercih ediyor iseniz Shıseıdo Perfect Rouge tam size uygun bir ürün, hem dudaklarınızı dolgun gösteriyor hem de kalıcılık süresi oldukça uzun.

Maybellıne Color Sensatıonal

Özellikle kırmızı renk ruj tercih eden bayanlar tarafından parıltısı ve renk tonu ile tercih edilen Maybellıne Color Sensatıonal en çok satılan ürünler arasında yer alıyor.

Maybelline Watershine Lipstick

Maybelline tarafından üretilen bu ruj serisi daha parlak ve daha dolgun bir görünüm yakalamanız için oldukça etkili bir ürün.

Clınıque Long Last Lipstick

Clınıque tarafından piyasaya sürülen ruj serisi dudaklarınızı dolgun göstermenin yanı sıra mat renk seven bayanlar için iddialı bir ürün. Renklerinin matlığı ile dudaklarını ön plana çıkarmak isteyen bayanlar için en ideal ürün.

Candied Chesnut

Bu ruj serisi dolgunluk vermesinin aynı sıra içerisinde bulundurduğu nem sayesinde dudaklarınızın kurumasını önlüyor ve gün boyunca nemliliğini aynı seviyede tutmasını sağlıyor.

Sizler için araştırdığımız rujlar içerisinde beğeni ve beklentilerinizi karşılayacak olanlar mutlaka vardır. O zaman yapmamız gereken tek şey makyaj çantamız için birini seçmek ve yanımızdan ayırmamak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir